Rocal HABIT 50V + T z komorą na drewno

ROCAL

Nowy produkt

16 605 zł brutto

Mały piec, którego styl ratuje tradycję i prostotę, nie rezygnując przy tym ze swojej wydajności. Roztopi się ciepłem w każdej przestrzeni, podsycając najczulsze chwile przy ognisku.

Urządzenie z wentylatorami, przewodem spalinowym,rozetą
sufitową i komorą na drewno

Więcej szczegółów

HABIT oferuje Państwu tradycyjny piec o bardzo praktycznym, funkcjonalnym i estetycznie pięknym stylu. Mały piec, który można dostosować do dowolnej przestrzeni w domu, ale charakteryzujący się wydajną wydajnością. Ty decydujesz o jej wykończeniu: rustykalny akcent z niższym połyskiem, elegancja metalowej ławki lub nowoczesność zawieszenia jej na ścianie

Habit należy do rodziny pieców wolnostojących, które można spersonalizować zgodnie ze swoim życzeniem. Zaczynając od podstawowego design`u, można wybierać pomiędzy różnorodnymi wielkościami, formatami, ilościami przeszklonych powierzchni, opcjami z turbinami lub bez dla maksymalnej efektywności. Można wybrać opcję dopływu powietrza zewnętrznego.

Do urządzenia można także dodatkowo zamówić komorę na drewno, metalową ławkę lub specjalny wieszak do przymocowania urządzenia do ściany.

Rocal-Estufas-Habit-50V-Galeria1.webp

Zestaw zawiera:

- piecyk Habit z wentylatorami

- przewód dymowy

- rozetę sufitową

Piecyk można zamontować w wersji z komorą na drewno, na ławce lub powiesić na ścianie. 

Habit występuje również bez wentylatorów.

Ceny do ustalenia wg wybranej kombinacji

Proponujemy usługę montażu - koszt do indywidualnego ustalenia.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również