INVICTA POW-WOW

INVICTA

Nowy produkt

13 999 zł brutto

INVICTA

Niczym totem na środku salonu, Pow Wow celebruje świętego ducha ognia. Jego nowoczesne i etniczne linie nadają mu niezaprzeczalnego uroku. Ten wielkoformatowy, całkowicie żeliwny piec jest wydajny w ekstremalnie niskich temperaturach i działa również z otwartymi drzwiami niczym tradycyjne kominki.

Więcej szczegółów

 • Dlaczego ten produkt?
  Regulowane powietrze wtórne
  Powietrze wtórne chroni szybę przed osadzaniem się dymu i sadzy. Zapewnia spalanie materiałów lotnych. Regulowany przepływ powietrza wtórnego umożliwia dostosowanie pracy urządzenia do warunków nadmiernego ciągu.
  
  Przedłużone spalanie 8 godzin
  Zdolność urządzenia do pracy w wolnym spalaniu przez 8 godzin bez tankowania i bez ingerencji z zewnątrz. Pod koniec tego okresu znajduje się rezerwa żaru. Wystarczy ponownie załadować urządzenie paliwem, aby je ponownie uruchomić.
  
  Gwarantowane pochodzenie z Francji
  Etykieta Origine France Garantie jest jedynym certyfikatem potwierdzającym francuskie pochodzenie produktu. To oznakowanie jest zatwierdzane przez niezależny organ, w szczególności po audycie. (Biuro Veritas nr 7208672). Produkty OFG są wytwarzane we Francji w zakładach produkcyjnych Grupy Invicta.
  
  System dopalacza
  Wtrysk podgrzanego powietrza do komory spalania. Dodatkowy wlot powietrza z tyłu umożliwia niszczenie węglowodorów w wysokiej temperaturze. Zakończono spalanie i zmniejszono zanieczyszczenie.
  
  Czyste szkło
  System czystej szyby spowalnia zanieczyszczenie szyby. Wlot powietrza w górnej części okna tworzy zasłonę ochronną. Podgrzane powietrze jest wprawiane w ruch wzdłuż szyby. Powoduje spalanie gazów i materiałów lotnych, chroniąc w ten sposób szkło przed dymem i osadzaniem się sadzy.

Dane techniczne

Żeliwny piec wolnostojący
- moc nominalna: 14 kW
- sprawność: 76%
- średnia emisja tlenku węgla (CO): 0,09%
- średnia temperatura spalin: 326°C
- max. długość polan drewna: 50 cm
- średnica wylotu spalin: 200 mm
- waga: 194 kg

- wykończenie kolorystyczne: antracyt
- spalanie wtórne
- regulacja dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego
- przedni załadunek drewna
- górny wylot spalin
- deflektor
- popielnik
- ruszt
- paliwo opałowe: drewno
- 5 lat gwarancji
- zgodność z normą EN 13240
- zgodność z normą BImSchV
- certyfikat CE
- certyfikat FLAMME VERTE
- producent: INVICTA - Francja

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również