Faber e-SliM Linear 1700/450 I

FABER

Nowy produkt

Na zamówienie

28 700 zł brutto

Kominek elektryczny Faber e-Slim, model frontowy – urzekający widok drewna płonącego w kominku z zachwycającymi płomieniami, które powstają z wody…

Więcej szczegółów

Modele e-SliM Linear zostały zaprojektowane z myślą o każdym, kto poszukuje kominka elektrycznego do zabudowy o niewielkiej głębokości z zachwycającym, panoramicznym widokiem na ogień. Innowacyjna seria e-SliM Linear to nowa odsłona wysokiej jakości elektrycznych wkładów kominkowych. Za sprawa ich stosunkowo małej głębokości, realistyczny efekt płomienia powstający dzięki podświetleniu pary wodnej może być teraz wyeksponowany w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Modele dostępne w 3 rozmiarach wzbogacą estetycznie każdą ścianę, wkomponują się w każdą koncepcję zabudowy, uatrakcyjnią każdą aranżację wnętrza. Doskonała okazja do odpowiedzialnej zabawy z ogniem!

 • Najwyższa łatwość obsługi za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej.
 • Opatentowany system grzewczy Comfort$aver (maks. 2 kW).
 • Doskonałe do zabudowy m.in. w ścianie telewizyjnej.
 • Wyjątkowy i dynamiczny, opatentowany efekt płomienia 3D; 100% doskonałego obrazu ognia.

Specyfikacja

 • Typ palnika e-SliM burner

 • Nominalna moc cieplna [kW] 1,3

 • Zużycie energii przez efekty optyczne [W] 750 - 800

 • Pilot zdalnego sterowania Tak

 • Rodzaj pilota Za pomocą aplikacji i pilota Bluetooth

 • Kształt Horyzontalna

 • Typ gazu Szkło standardowe

 • Widok na palenisko 1-Stronny

 • Napięcie 230-240 V

 • Gwarancja 2 Lata

najnowsza technologia wykorzystująca parę wodną e-SliM Linear Burner

Widok ognia w nowym e-SliM Linear ma taką samą genezę jak w naszych kominkach e-MatriX. Połączenie wirującej zimnej pary wodnej i specjalnego (LED) oświetlenia tworzy w 100% bezpieczne, fascynujące i całkowicie trójwymiarowe płomienie. Wyjątkowe i zawsze inne! Ponadto e-Slim Linear posiada regulowany wielokolorowy widok ognia oraz oświetlenie górne.

Funkcja grzania - Comfort$aver technologia

Urządzenie e-SliM Linear jest standardowo wyposażone w opatentowaną technologię Comfort$aver, dzięki której urządzenie tak energooszczędnie utrzymuje w pomieszczeniu pożądaną temperaturę. Ciepło dociera do Ciebie przez szybę kominka, tworząc przyjemny, pośredni blask. Ogrzewanie to może być sterowane oddzielnie od ognia, za pomocą panelu sterowania, pilota lub aplikacji Flame Connect.


Przyjazny dla środowiska i energooszczędny  - kominek przyszłości

Ogień w naszych kominkach elektrycznych powstaje dzięki zimnej parze wodnej i energooszczędnemu oświetleniu LED. Wykonany z czystej wody wodociągowej, a więc z 0% szkodliwymi emisjami. Zużycie energii, bez dodatkowego ogrzewania, jest porównywalne z przeciętnym telewizorem. Dzięki ogrzewaniu termostatycznemu, timerowi interakcji i wykrywaniu otwartego okna, gdzie kominek identyfikuje nagłe różnice temperatur i wyłącza ogrzewanie, zużycie energii może być jeszcze bardziej zredukowane.

Leczenie antybakteryjne - Technologia Biomaster™

Wszystkie części naszych produktów, które mają bezpośredni kontakt z wodą, są wyposażone w specjalną technologię antybakteryjnych jonów srebra BioMaster™. Technologia ta proaktywnie hamuje/zakłóca wzrost bakterii/mikrobów i pozostaje aktywna przez cały okres użytkowania produktu, zapewniając trwałą ochronę. Udowodniono, że redukuje wzrost bakterii nawet o 99,99%.

Regulowane oświetlenie nastrojowe - Wyjątkową atmosfera dzięki niepowtarzalnym efektom świetnym

Zarówno barwy „płomieni”, jak i górnego oświetlenia paleniska e-SliM Linear można dowolnie zmieniać, dostosowując je do własnego stylu lub potrzeb. Istnieje możliwość wykorzystania jednego z ośmiu, wbudowanych motywów kolorystycznych, a także stworzenia swojego własnego zestawienia barw. Ustawieniami efektu świetlnego i pozostałymi funkcjami można łatwo sterować za pomocą dołączonego pilota lub aplikacji mobilnej Flame Connect. Natomiast zastosowana w serii e-SliM Linear technologia LED sprawia, że zużycie energii jest zawsze minimalne.

Pompa wodna

Specjalnie do e-Matrix oraz e-SliM Linear można również zamówić zestaw pompy wodnej, który umożliwia montaż tych kominków bez centralnego przyłącza wody. Zastosowanie oddzielnego zbiornika i tej pompy wodnej umożliwia zainstalowanie e-MatriX oraz e-SliM Linear, nawet jeśli nie jest możliwe centralne podłączenie do wody.

Ceramic Logset

Nasz zestaw dekoracji z bali ceramicznych jest bardzo wysokiej jakości i trudno odróżnić go od prawdziwego. Dzięki ceramicznemu zestawowi polan wybierasz ponadczasowy klasyczny wygląd swojego kominka. Ten wysokiej jakości klasyczny zestaw dekoracyjny jest standardem we wszystkich naszych kominkach i pasuje do każdego wnętrza.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również