Faber e-MatriX Linear 1050-400 III

FABER

Nowy produkt

Na zamówienie

29 100 zł brutto

Kominek elektryczny Faber e-MatriX LINEAR, model trójstronny – urzekający widok drewna płonącego w kominku z zachwycającymi płomieniami, które powstają z wody…

Więcej szczegółów

Seria e-MatriX LINEAR

Niski, panoramiczny kształt, wyjątkowy obraz ognia, materiały dekoracyjne i żywe podświetlenie wnętrza kominka (opcja dodatkowa) sprawiają, że elektryczne wkłady e-MatriX Linear prezentują się w wyjątkowo stylowy sposób. Uważasz, że inne dekoracje paleniska lepiej pasowałaby do wystroju Twojej przestrzeni? Otoczaki lub kryształki także stanowią opcję wyboru! Nowoczesny design oraz brak konieczności instalacji przewodu kominowego czy przyłącza gazowego zapewniają wyjątkową swobodę w stworzeniu efektownej aranżacji wnętrza w duchu zrównoważonego rozwoju.

 • Opcjonalne, górne i/lub dolne oświetlenie paleniska zapewnia jeszcze bardziej realistyczny obraz ognia.
 • Regulowana moc grzewcza do maks. 2 kW.
 • Wyjątkowy i dynamiczny, opatentowany efekt płomienia 3D; 100% doskonałego obrazu ognia.
 • Kominki elektryczne o wydłużonej, niskiej formie; linia płomieni o rozpiętości aż 130 cm!

Modele posiadają w standardzie:
      • dodatkową jednostkę grzewczą
      • aplikację ITC
      • ramę 50 mm

Wymagania instalacyjne:

1. Dopływ wody

     • Przyłącze wody ½” lub ¾” umieszczone w łatwo dostępnym miejscu.

     • Ciśnienie wody kominka w zakresie od 0,5 do 8Bar. W razie konieczności użyć zaworu redukcyjnego.

2. Zasilanie elektryczne

     • Przyłącze elektryczne -230VAC/50Hz uziemione i umieszczone w łatwo dostępnym miejscu.

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Specyfikacja

 • Typ palnika e-MatriX burner
 • Minimalna moc cieplna [kW] 1,0
 • Nominalna moc cieplna [kW] 2,0
 • Rodzaj pilota Za pomocą aplikacji i pilota Bluetooth
 • Typ gazu Szkło standardowe
 • Widok na palenisko 3-Stronny
 • Napięcie 230-240

e-MatriX burner

Zdumiewające wrażenie ognia e-MatriX wynika z połączenia wirującej zimnej pary wodnej i energooszczędnego oświetlenia (LED), bez zapachu i dymu, a zatem w 100% trwałe. Rezultatem jest czysta przyjemność: zabawny, trójwymiarowy obraz ognia, który porusza się w górę od żarzącego się łoża między polanami do wysoko na szczycie paleniska.

Dodatkowy element grzejny

Chciałbyś siedząc blisko płomieni czuć przyjemne ciepło promieniujące z kominka? E-MatriX posiada opcjonalne, bezdźwięczne urządzenie grzejne (dodatkowo płatne). Obsługa jednostki zintegrowana jest z pilotem zdalnego sterowania. Wszystko, co niezbędne do podłączenia e-MatriX to cienka rurka doprowadzająca wodę oraz gniazdko elektryczne.

Top light

Nasze opcjonalne nastrojowe oświetlenie podnosi ognisty obraz e-MatriX do samotnego, wysokiego poziomu. Optyka świetlna LED tej opcji zapewnia dynamiczne oświetlenie całego wnętrza kominka.
Możesz łatwo ustawić wszystkie opcje samodzielnie za pomocą aplikacji Faber, aby dopasować je do swojej atmosfery, nastroju lub stylu. Lub wybierz jedno z zaprogramowanych ustawień.

Bottom Light

Opcjonalne nastrojowe oświetlenie dolne zapewnia niezwykle cieplejszy i jeszcze bardziej naturalny wygląd obrazu ognia i poświaty. Intensywność światła, dynamika, a nawet kolory są szeroko regulowane. Dodatek, który ogromnie wzbogaca wygląd kominka i dlatego nie można go przegapić! Dostępne we wszystkich modelach e-MatriX.

Aplikacja Faber ITC

Faber ITC (Inteligentny Sterownik Techniczny) umożliwia nadzorowanie pracy kominka gazowego Faber za pomocą smartfona lub tabletu. Oprócz standardowych funkcji, Faber ITC posiada szereg dodatkowych opcji. Odpręż się przed migoczącymi płomieniami korzystając z zaprogramowanego „relaksującego” ustawienia efektu ognia, nastaw stałą temperaturę w pomieszczeniu albo czas pracy kominka za pośrednictwem swojego smartfona lub tabletu. Możesz ustawić urządzenie, aby wyłączyło się automatycznie kiedy przez dłuższy czas nikogo nie ma w pokoju. Faber ITC zachowuje także dane dotyczące historii użytkowania, potrzeb serwisowych oraz sygnalizuje, gdy tylko wymagany jest przegląd techniczny. Informacje te pomagają serwisantom firmy Faber w bardziej efektywnym przeprowadzaniu konserwacji kominka.

Pompa wodna

Specjalnie do e-Matrix oraz e-SliM Linear można również zamówić zestaw pompy wodnej, który umożliwia montaż tych kominków bez centralnego przyłącza wody. Zastosowanie oddzielnego zbiornika i tej pompy wodnej umożliwia zainstalowanie e-MatriX oraz e-SliM Linear, nawet jeśli nie jest możliwe centralne podłączenie do wody.

Ceramic Logset

Nasz zestaw dekoracji z bali ceramicznych jest bardzo wysokiej jakości i trudno odróżnić go od prawdziwego. Dzięki ceramicznemu zestawowi polan wybierasz ponadczasowy klasyczny wygląd swojego kominka. Ten wysokiej jakości klasyczny zestaw dekoracyjny jest standardem we wszystkich naszych kominkach i pasuje do każdego wnętrza.

Acrylic Deco set

Opcjonalnie możesz wybrać specjalny zestaw do dekoracji Akrylowy lód. Dzięki temu zestawowi nadasz swojemu kominkowi ultranowoczesny wygląd. Zestaw dekoracyjny składa się ze specjalnie opracowanych przezroczystości „odłamków lodu”, które pokrywają dno kominka.

Carrara Deco set

Opcjonalnie możesz również zdecydować się na zestaw dekoracji z kamyczków Carrara. Słynne kamyki z Carrary mają śnieżnobiały kolor i należą do rodzajów marmuru. Ten biały rodzaj marmuru ma luksusowy wygląd i doskonale sprawdza się w nowoczesnych, eleganckich wnętrzach.

W opcjach wyposażenia dodatkowego kominka są:

Górne podświetlenie paleniska +1045,00
Dolne podświetlenie paleniska + 2090,00
Szyba antyrefleksyjna + 1995,00
Ściana tylna ze szkła w kolorze czarnym + 2670,00
Uchwyt ścienny + 280,00

Jeśli chcesz doposażyć swój kominek, w zamówieniu podaj na jakie opcje się zdecydowałeś

Opcjonalne wyposażenie kominków jest dodatkowo płatne. 

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również