Nowe produkty

Lista produktów producenta: ROCAL

Rocal – uznana w świecie firma z ponad 30 letnim doświadczeniem. Od 4 lat firma przeżywa prawdziwy renesans, jest to związane z wprowadzeniem nowoczesnych form wzorniczych. Za design nowych produktów odpowiada znany w Europie projektant Joan Gaspar, laureat wielu nagród branżowych, projektuje dla wielu znanych firm takich jak: Roca, Rocal, Sellex, Daisalux Marset Iluminacion i wielu innych.

Rocal - CITY (nowa wersja)

City to idealny kominek do tych nowoczesnych i nowoczesnych przestrzeni miejskich. Zapewnia pełną widoczność ognia i ma dużą pojemność drewna opałowego, zapewniając przez cały czas wysoką jakość spalania. Dzięki prostym liniom i nowoczesnemu wzornictwu ten kominek doskonale komponuje się z miejskimi mieszkaniami o współczesnym stylu wnętrz.

23 800 zł
Rocal - DROP

Ekskluzywny Kominek Wiszący Bardzo niska emisja gazów uzyskana dzięki wyjątkowej technologii spalania – dopalanie wtórne gazów spalinowych. W produkcji naszych urządzeń wykorzystujemy ekologiczne farby oraz naturalne materiały ceramiczne. Produkt kompletny, wyposażony w nóżki do regulacji i krućce dopływu powietrza do paleniska.

25 580 zł
Rocal BORN

Designerski kominek podwieszany Bardzo niska emisja gazów uzyskana dzięki wyjątkowej technologii spalania – dopalanie wtórne gazów spalinowych. W produkcji naszych urządzeń wykorzystujemy ekologiczne farby oraz naturalne materiały ceramiczne. Produkt kompletny, wyposażony w nóżki do regulacji i krućce dopływu powietrza do paleniska.

30 360 zł
Rocal D-10 GRAFFITI

Designerski trójstronny kominek wiszący lub stojący (opcja) Bardzo niska emisja gazów uzyskana dzięki wyjątkowej technologii spalania – dopalanie wtórne gazów spalinowych. W produkcji naszych urządzeń wykorzystujemy ekologiczne farby oraz naturalne materiały ceramiczne. Produkt kompletny, wyposażony w nóżki do regulacji i krućce dopływu powietrza do...

26 600 zł
Rocal D-7

D7 Elegancja tego kominka łączy się z jego funkcjonalnością, zamieniając każdą przestrzeń w ostoję stylu i wyrafinowania. Autentyczny klejnot dla tych, którzy cenią sztukę projektowania.

19 495 zł
Rocal D8

Ekskluzywny Kominek Wiszący D-8 Ten kominek o specyficznym kształcie jest przeznaczony dla nowoczesnych salonów poszukujących dodatkowego akcentu oryginalności. Zaprojektowany w stylu krajobrazowym i zaokrąglone boki zapewniają większą przestrzeń na drewno opałowe.

21 155 zł
Rocal HABIT 50V + T z komorą na drewno

Mały piec, którego styl ratuje tradycję i prostotę, nie rezygnując przy tym ze swojej wydajności. Roztopi się ciepłem w każdej przestrzeni, podsycając najczulsze chwile przy ognisku. Urządzenie z wentylatorami, przewodem spalinowym,rozetąsufitową i komorą na drewno

16 605 zł
Rocal HABIT 73TC + T

Habit to praktyczny piec, charakteryzujący się wysoką wydajnością oraz prostym i tradycyjnym stylem. Dzięki szerokiemu widokowi ognia z trzech kątów całkowicie otoczy Twoją przestrzeń komfortu i spokoju.

21 770 zł
ROCAL RONDE CENTRAL

Kontemplacja ognia z dowolnego miejsca pobytu to prawdziwa przyjemność. Tworzy komfortową atmosferę podczas zimowych popołudni z rodziną lub przyjaciółmi przy ognisku.

31 920 zł
Rocal VERTEX

Designerski Kominek Podwieszany Bardzo niska emisja gazów uzyskana dzięki wyjątkowej technologii spalania – dopalanie wtórne gazów spalinowych. W produkcji naszych urządzeń wykorzystujemy ekologiczne farby oraz naturalne materiały ceramiczne. Produkt kompletny, wyposażony w nóżki do regulacji i krućce dopływu powietrza do paleniska.

22 000 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów