Kominek elektryczny SHERWOOD

DIMPLEX

Nowy produkt

Realizacja 7-14 dni

7 860 zł brutto

Sherwood to pokaźnych rozmiarów kominek, który wnosi w każdą przestrzeń urok nowoczesnego designu. Szary fornir obudowy doskonale współgra kolorystycznie z popielatym wnętrzem imitującym beton. Duży, 30-calowy wkład Revillusion® jest nie tylko estetczny, ale także funkcjonalny. Różne ustawienia mocy grzewczej oraz oświetlenia paleniska umożliwiają stworzenie nastroju

Więcej szczegółów

Stylowy, dużych rozmiarów kominek w kolorze białym z efektem płomienia Revillusion®. Kominek doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu, zwłaszcza w salonie lub pokoju dziennym.

Model posiada obudowę z niewielką półką imitującą szare drewno, a jego wnętrze ozdabiają popielate, marmurowe akcenty. Sherwood charakteryzuje się wyjątkowo realistycznym obrazem paleniska - płomienie są większe, jaśniejsze oraz pojawiają się losowo dzięki opatentowanemu systemowi Revillusion®. Istnieje możliwość zmiany jasności, barwy i intensywności migotania ognia. Palenisko płonące polana podświetlane diodami LED mieni się niebieskimi oraz czerwonymi odcieniami. Kominek wyposażony jest w termowentylator, termostat, elektroniczny wyświetlacz, programator czasowy i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania. Zastosowanie technologii LED wydatnie obniża koszt użytkowania efektu płomienia.

SPECYFIKACJA

Waga (kg)77,5Trójwymiarowy efekt płomienia Opti-myst-
Zbiornik na wodę-Moc efektu płomienia-
Kategoriakominek z obudowąKabel z wtyczkątak
Moc grzewcza (kW)2,0Efekt płomieni niezależny od trybu grzaniatak
Pobór energii przez efekt optyczny (W)15Kolorbiały połysk/ocienie szarości
TermowentylatortakPaleniskopłonące polana
Przełącznik mocy grzewczej-Wysokość (mm)1245
TermostattakSzerokość (mm)1380
Pilot zdalnego sterowaniatakGłębokość (mm)415

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Zobacz również